Home

Vitajte milí čitatelia, umelci, zvedavci,

som rada, že niekto zavíta na stránku amatérskych príbehov. Je jedno či píšete alebo len radi čítate niečo nové, niečo nekomerčné, čo vychádza z mladej mysle nádejného umelca/spisovateľa.

Ak patríte do skupiny čitateľov, tak nezabudnite pod príbehmi nechávať komentáre. Vďaka nim umelci/spisovatelia vedia, že majú pokračovať, že ich príbehy sú dobré. Pokiaľ by sa našlo kritické oko, nevadí. Aj tak, nechajte komentár. Každá kritika posúva dopredu. Učí nás na čo si dávať pozor. Poprosím a zároveň Vás žiadam, vyhnite sa urážkam, expresívnym výrazom. Kritika je dobrá vec ale zase s mierou. Pokiaľ, uvidím nepekný komentár, ktorý poruší akékoľvek ľudské práva, budem ho musieť vymazať. Nie sme monštrá, aby sme sa urážali. Sme ľudia a tak sa prosím aj správajme.

Pokiaľ patríte do skupiny Umelcov, t.j. spisovateľov a mali by Ste chuť sa pridať a zverejňovať svoj príbeh, tak si prečítajte pravidlá, niečo o nás a pokiaľ budete chcieť, ozvite sa na náš mail, ktorý nájdete v kontaktoch. Je to jednoduché 🙂 a nehryzieme. Báť sa nás nemusíte. Práve naopak, chceme pomáhať. Chceme, aby Ste sa zapojili aj VY. Neviete či Vaša práca je na zverejnenie? JE, nebotej sa toho. Sme tu pre VÁS, pre umelcov 🙂

Či už Ste čitatelia alebo umelci a máte na nás nejaké otázky, pokojne ma kontaktujte. Váš email sa ku mne dostane a ja určite odpíšem.

HĽADÁME!!!

Ak, by ste mali chuť a čas robiť pre nás korekciu, prosím ozvite sa :). Máme zatiaľ korektorku pre české články. Samozrejme, ako vieme, vždy je mať lepšie po ruke viac ako menej ľudí. Takže ak ovládaš slovenský alebo český jazyk (gramatiku) a mala by si záujem s nami spolupracovať, ozvi sa. “Práca” je žiaľ neplatená. Takže si to prosím premyslite a keď tak píšte 🙂

S pozdravom

Simona AZI

 

2 Comments

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s