Azi – 3. (Vek 18+)


Korekcia:
Ilustrácia: pixabay

„Pán vie. Pán rozkazuje. Pán rozdáva,“ povedala som a bola som pripravená na všetko čo si Pán v túto noc zmyslí.
Na chodbe som počula ťažké kroky dopadajúce na podlahu. Vedela som, že sa k izbe blíži môj Pán. Môj Pán, ktorý ma túto noc potrebuje. Ktorý potrebuje, aby som bola s ním a ja potrebujem jeho. Jeho starostlivosť, jeho pomoc, jeho rozkazy. Som odkázaná len na jeho príkazy. Bez nich nie som. V dverách píplo a Pán vošiel dnu. Kľačala som pri dverách so sklonenou hlavou a nepozrela som na neho. Videla som len jeho topánky. Čisté a lesklé. Elegantné. Tak ako on.
Na hlave so pocítila jeho ruku ako ma pohladil po vlasoch. Moje telo zareagovalo samo. Bolo mu oddané. Sama som nechápala tomu, že má nado mnou takú moc. A nevedela som si predstaviť, že by to bolo inak. Že by som bola s niekým iným.
„Ahoj, Maličká,“ povedal a vyzliekol si kabát a zavesil ho na vešiak.
Hotel bol útulný a diskrétny. Nikdy nás nikto neotravoval. Nevedeli sme či vedia čo tu všetko stvárame a mne to bolo jedno.
„Poď,“ povedal a ja som po štvornožky prešla do izby za mojím Pánom, „postav sa,“ povedal a ja som poslúchla.
„Povedz mi. Ako si plnila úlohy, ktoré som ti naposledy zadal.“
Sklopila som hlavu, „jednu vec som porušila,“ dodala som.
„Ktorú,“ spýtal sa zvedavo a čakal na moju odpoveď.
„Nedokázala som byť ticho, Pane,“ povedala som a stále som pozerala do zeme.
Bolo mi strašne. Mal by byť na mňa hrdý? Nie, nemal. Počula som jeho povzdych.
„Treba ti trest?“
Pozrela som mu do očí: „áno Pane,“ povedala som.
„Opíš mi,“ začal, „prečo si to porušila?“
„Stretla som,“ zmĺkla som a zachvela som sa.
„Koho?“
Jeho hlas bol jemný a trpezlivý. Môj Pán bol vždy ku mne dobrý. Ochotný ma počúvať. Ochotný mi pomôcť. Pocítila som ako mi po líci steká slza.
„Bývalého,“ povedala som nakoniec, „ja som sa mu snažila vyhnúť. Ale zadržal ma. Niečo hovoril. Nepamätám si čo,“ dodala som.
„Ublížil ti?“
Prekvapene som pozrela na svojho Pána: „nie,“ povedala som nakoniec.
„Naozaj? Mňa sa báť nemusíš. Vieš, že som tu pre teba,“ dodal.
„Bol iba doterný a nechcel ma pustiť,“ povedala som a strach, ktorý som mala v hlase som nedokázala zakryť.
„Posaď sa,“ dodal a ja som si sadla vedľa svojho Pána.
Moju hlavu si užil sebe na kolená: „nepotrestám ťa. Viem čo sa stalo. A som rád, že si mi povedala pravdu. Už sa ho báť nemusíš. Teraz si moja,“ povedal a do vlasov mi vtisol bozk.
Bola som vďačná za svojho Pána. Pána, ktorý mi pomáhal a chránil ma.
„Teraz sa priprav,“ povedal a ja som ho nechala, aby sa šiel pripraviť a ja som si znova poslušne kľakla na zem.
Čakala som na rozkazy. Čakala som na jeho prítomnosť. A čakala som, že ako prvé mi prikáže, aby som HO sala a láskala HO svojimi ústami. Aby som mu poslúžila a moje ústa boli JEHO novým domovom.
„Obleč si toto,“ povedal a na zem hodil letaxový odev.
Latexové šaty. Boli až príliš krátke časť zadku stále bola holá. Cítila som sa ako nahá. Celé telo som oblepené divnou látkou. Šaty boli našťastie na zips tak sa mi do nich jednoduchšie dostávalo. Ale umelý pocit na svojej pokožke som nevedela striasť. Znova som si kľakla do pôvodnej polohy. Môj Pán prišiel.
Kázal mi, aby som sa postavila a ukázala sa.
„Si nádherná. Cítiš sa dobre?“
„Zvyknem si,“ povedala som nakoniec, „chcem to skúsiť,“ dodala som.
Pán podišiel ku mne a rukou mi prešiel po prsiach, ktoré boli pod latexom. Latex zakvílil, ale nepovolil. Silno i cez latex stisol bradavku a ja som okamžite zvlhla. Ako keby to bol nejaký spínač, ktorý ma pripravil, aby som sa dostala do tej správnej nálady.
„A teraz?“
Prikývla som. Počula som jeho tichý smiech, ale stále som pozerala do zeme. Rukou prešiel po vlhkom klitorise a silno ho poštípal. Na pár sekúnd som pocítila bolesť, ktorá sa menila na slasť a rozkoš. Zavrnela som.
„Kľakni si,“ povedal a ja som poslúchla.
Na mal sebe džiny a na nohách mal tie jeho topánky. Ťažké a pevné. Čakala som čo bude. Pán ma obišiel. A kľakol si za mňa. Jednou rukou ma držal za hrdlo a jemne ho stláčal. Následne druhou rukou dráždil klitoris. Naliehavo, drsne. Zrýchlene som dýchala.
„Ešte nie,“ zašepkal mi do ucha a ja som sa snažila oddialiť orgazmus.
Pán prestal. Prečo? Prečo Pán prestal? Behalo mi hlavou. Nevnímala som nič. Nevnímala som v čom som oblečená. Akú polohu mám a či som vôbec ešte v danej izbe. Nevnímala som nič len Pánov hlas, ktorý ma vábil. Ako včelu rozkvitnutá kvetinka plná sladkého medu. Tak vábil Pán mňa. A Pán to vedel.
„Otvor ústa,“ povedal a ja som poslúchla.
„Zaviažem ti oči, tak sa neboj, áno? Pamätáš si bezpečnostné slovíčko?“
Prikývla som.
„Povedz mi ho,“ povedal trpezlivo a na oči mi dával škrabku.
„Žirafa,“ povedala som.
„Správne. No tak vidíš, Maličká,“ pošepkal mi do ucha.
Ústa som mala stále otvorené. V tom som na perách ucítila Pánove pery a v hrdle sladkú pochúťku. Jahoda, pomyslela som si.
Do hrdla mi vlial ešte šampanské a ja som poslušne prehltla. V tom na chrbte pocítila pálčivú bolesť, ktorá sa ale veľmi rýchlo zmenila na vzrušenie. Znova jahoda so šampanským, znova prudká bolesť. Cítila som ako mi šampanské steká po krku dole. Ako stieklo popod latex a tam sa prisalo na moje telo.
Cítila som ako ma Pán postavil. Prehol ma cez posteľ, počula som otváranie kondómu a pocítila som silný príraz. V hrdle mi vyschlo. Rukou nahmatal klitoris a začal ho znova dráždiť. Dotýkal sa ma, vzrušoval ma všetkým čo robil. Pretože Pán vedel čo robí. Pán vedel čo teraz potrebujem. Pán ma poznal. Zavzdychala.
„Mlč,“ povedal prísne a ja prestala vzdychať.
Znova prirazil. Cítila som ako sa vo mne spína a nakoniec vyvrcholil. Neprestal ma však dráždiť. Nikdy neprestal. Hral sa ďalej.
„Maličká je dnes neukojená,“ povedal a zodvihol ma z postele.
Zaviedol ma do kúpeľne, po ceste mi vyzliekol latex, kde ma uložil do vane. Namydlil ma a mydlo opláchol jemnou vodou. Jednou rukou mi zašiel medzi nohy a začal ma znova dráždiť.
„Ešte sa dnes pohráme,“ dodal a vošiel do mňa dvomi prstami.
Potom pridal ďalší a ďalší. Cítila som sa inak. Cítila som ako do mňa vsúval stále viac a viac prstov. A to ma vzrušovalo a dráždilo viac a viac. Nedokázala som pochopiť čo sa v tomto momente so mnou deje.
„Pekne pomaly,“ povedal, keď som zrýchlene dýchala a na tele som mala zimomriavky.
Dovolil mi, aby som vyvrcholila. Zabalil ma do jemného županu. Príjemné teplého.
Obaja sme vošli do spálne a ja som na sebe cítila silnú mužnú vôňu. Nepýtala som sa. Poslušne som sa uložila do veľkého kresla ako vždy po hre a čakala. Bola som unavená. Bola som zničená. Bola som čistá a uvoľnená. Pán sa na mňa pozrel.
„Dnes budeš spať v posteli,“ povedal a ja som na neho pozrela.
Prvýkrát za naše stretnutie mi povedal, aby som spala v posteli. Prvýkrát porušil svoje vlastné pravidlo. Nebola to láska. Nie taká o ktorej hovoria vo filmoch. Bolo v tom viac. Bola v tom komunikácia. Bolo v tom pochopenie. Bol v tom divoký a vzrušujúce sex. Starostlivosť. Ľahla som si na voľnú polovičku postele a zatvorila oči. Bolo to príjemné. Ležať. Bolo príjemné cítiť na sebe jeho vôňu. Jeho vôňa ma obklopovala a ja som bola rada, že ju cítim. Pretože táto vôňa znamenala, že som jeho. Že som v bezpečí. Že som milovaná. Aj keď chorým a zvráteným spôsobom, ktorý mi tak skvele a dokonale vyhovoval.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s