Michaela Müller – Naděje: 55.kapitola Uvězněna


Korekcia:
Ilustrácia: MichaellkaB neboli Michaela Bulíčková

Ema
Ležela jsem na chladné zemi připoutaná k nějaké trubce. Netušila jsem, kde jsem a co je za den. Připadalo mi to jako věčnost.
Naděje, že se odsud dostanu nebo mě tu někdo najde, mizela. V hlavě jsem měla jen jediné a to Olivera. Po tak dlouhé době jsem někomu otevřela své srdce a nechala nahlédnout dovnitř a teď? Přijdu o člověka, kterého miluji. Ano. Vždyť já Olivera miluji. Moje srdce zase začalo věřit a toužit po lásce. Nejde jen tak zapomenout. Ne potom co jsem s Oliverem strávila noc. Tak úžasnou plnou vzrušení a vzdychů nás obou. Stačí, když si na to všechno vzpomenu a mým tělem proudí příjemná vlna vzrušení, které nezajímá, že mám připoutané ruce a jsem uvězněna.
,,Nespíš,” ozval se nechutný hlas ubožáka, který se mě snažil zlomit, ,,donesl jsem ti jídlo. Určitě už budeš mít hlad.”
,,Strč si to jídlo do zadku,” máchla jsem spoutanymi ruky a převrhl tác s jídlem, který právě donesl. Hned na to ke mně Tony přiskočil a chytil mě za bradu.
,,Kočičko,” olízl si spodní ret a mě z něj bylo na zvracení, ,,takhle divoká si nebyla. Tohle mě neskutečně rajcuje.”
,,A ty jsi pořád ten stejný ubožák,”pomalu jsem nestihla dokončit větu, když v tom mi přiletěla facka.
,,Nejen divoká což mě rajcuje a věř, že bych si to s tebou nejradši teď hned rozdal, ale jsi i drzá a to se mi vůbec nelíbí,” přiblížil ten svůj odporný obličej k tomu mému a já ucítila jeho odporně teplý dech na své tváři, ,,čeká tě převýchova kočičko,” s těmito slovy se zvedl a odešel.
Na celém těle jsem měla nepříjemnou husinu, která ne a ne zmizet.
Sakra musím se odsud dostat, pomyslela jsem si.
Opřela jsem se o chladnou zeď a kolena přitáhla k tělu. Byla tu obrovská zima a světlo se sem dostávalo jen z malého okýnka. Z venku šel slyšet zvuk aut, ale žádné hlasy. Každý den jsem se modlila, aby mě někdo našel a nebo, aby on ukončil toto trápení, ale vím, že to jen tak neudělá. Musela bych ho donutit. Vytočit ho k nepříčetnosti. Ano přemýšlela jsem nad touto možností. Vím, že on mě nenechá jen tak odejít. Podle něj jsem jeho majetek, ale já už nejsem ta vystrašená Ema jako před dvěma lety. Kdysi dávno bych se klepala strachy a prosila ho, ať mě nechá, ale teď? Ne! Díky Oliverovi jsem v sobě našla znovu tu Emu, kterou jsem bývala. Jsem odhodlaná pokusit se utéct, ale pokud nebudu mít na výběr…

Oliver

Je to vůbec možné? Ten pohled nikdy nedostanu z hlavy. Jak? Vlastně proč? Pokud je Ráchel mrtvá co potom Em? Kdy se objeví její tělo? Kdy to bude ta poslední kapka, která mě zničí?
Nedokázal jsem vypnout ten kolotoč mých myšlenek. Sakra, zařval jsem a sevřel ruku v pěst.
,,Olivere?” zvedl jsem hlavu od fotky Em, kterou jsem svíral v ruce.
,,Nech mě. Řekl jsem přeci, že chci být sám.”
,,To jsi možná řekl, ale nejen mě, ale ostatním je to jedno. Ema je moje kamarádka. Nejen tebe to tíží. Každý v tvém domě cítí tu bezmoc. Věř, že kdybych mohl udělám cokoliv, abych ji našel. Znamená pro mě hodně. Dostala mě z průšvihu a ani nemusela. Mohl jsem ji být ukradený neznala mě, ale rozhodla se, že mi přesto pomůže,” přisedl si ke mně a vzal mi z ruky fotku, ,,ona určitě žije. Pokud v tom má opravdu prsty Ortega tak ji nezabije.”
,,I ty jsi ho znal?”
,,Bohužel ne. Kdybych ho totiž znal a dozvěděl bych se, co udělal Emě a rovnou bych ho zabil. Ema mi všechno řekla, až když už tu nebyl. Ten hajzl nejen, že ji týral, ale nechával ji trpět ještě víc.”
,,Počkej, o čem to mluvíš?” nechápal jsem, co to říká. Jak trpět?
,,Ema ti neřekla, že ji nechával znásilňovat svými kamarády?”
,,Kurva!” zařval jsem na celý pokoj, ,,proč mi tohle zatajila?” ne. Už jsem vážně ničemu nerozumněl.
,,Protože už tak se cítila špinavá a méně cenná. Nechtěla, aby ses na ni koukal jinak,” ozval se ženský hlas u dveří. Oba jsme najednou vzhlédli a uviděli jsme vysokou blondýnku. Byla mi povědomá, ale nemohl jsem si vzpomenout.
,,Elli? Co ty tu?”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s