Michaela Müller – Naděje: 47.kapitola Tichá vášeň


Korekcia:
Ilustrácia: MichaellkaB neboli Michaela Bulíčková

Stála jsem ve sprše a neustále jsem se vracela k včerejšku. Pouštěla jsem na sebe horkou vodu, abych uklidnila své nitro a hlavně sebe samu, ale nějak to nefungovalo. Doslova to ve mně vřelo, každá buňka oslavovala, skandovala a toužila to opět zažít. Ten opojný pocit, to blahodárné splynutí, to neskutečné předání, ale hlavně obrovskou důvěru. Rukou jsem si prošla po polibky poznamenaném těle, vzpomínala na každý jeden laskavý dotek, který ve mně probouzel dávno zapomenutou ženu. A myšlenkami jsem opět zabloudila zpátky.
Nevím, co to do mě vjelo, ale vydala jsem za Oliverem. Chtěla jsem si prostě vyjasnit pár věcí, již delší dobu mi některé jeho vyjádření nedaly spát. Ano, je pravda, že i já jsem se chovala občas jako školačka na prvním rande, ba horší, ale Oli, ten si to podělal na plné čáře minule. Už, už jsem si myslela, že je mezi námi něco víc a on bouchne takovou pitomost. A proto jsem nyní odhodlaně bouchala na jeho dveře, bez dovolení jsem totiž nikdy nevešla dovnitř. Po chvíli, která se mi zdála nesmírně dlouhá, mi otevřel, měl na sobě jen kraťasy. Zapomněla jsem dýchat.
„Em? Co tu děláš?”
„Nepozveš mě dál?” na co ztrácet čas zbytečnostmi a ještě před dveřmi. Podíval se na mě překvapeným pohledem, ale otevřel dveře víc, abych mohla vejít. Posadila jsem se na jeho postel a Oli zůstal stát nadále při zavřených dveřích. Najednou se moje jistota někam vypařila, sbalila si kufry a odcestovala do teplých krajin. Náhle jsem si uvědomila, že jsem v pokoji chlapa, který mě přitahuje, jsme za zavřenými dveřmi a on je skoro nahý. Do obličeje mi začínala stoupat červeň a dlaně se mi začaly potit. “Tak …,” začala jsem dost nejistě, i přes počáteční odhodlání. Několik sekund to vše vázlo. Komunikace, pohledy a také naše dýchání. Vše jako kdyby se ztratilo. Když však udělal první pohyb směrem ke mně, vzhlédla jsem na něj. Opatrně ke mně přišel a poklekl přede mne.
Ihned jsem si všimla, jak šikovně zakryl rukou mou jizvu a jemně mě pohladil po obou stehnech. Ten dotek, tak jemný a laskavý, ve mně vyvolal vlnu pocitů. Pocitů tak krásných a horkých, že jsem je toužila cítit stále více a více. Oli nepřestával a nadále mě hladil, přitom se mi však díval do očí, jako by se sám ubezpečoval, že je to v pořádku. “Jsem tu pro tebe, Em. Řekni mi, co se děje,” řekl tichým hlasem, poznamenán něčím zvláštním. Tento jeho odstín jsem ještě neslyšela. Zvedla jsem ruku a odvážila se projít ní do jeho vlasů, jemně jsem mu za ně zaťahala a svou pouť jsem ukončila dotykem na jemně zarostlé líci, která mě poškrábala.
„Co se to děje mezi námi?” kecla jsem první hloupost, která mě napadla. On se pousmál a ten nepatrný pohyb jeho rtů mi vyvolal husí kůži po celém těle. Pohledem přešel od mých očí níže, až se zastavil na rtech.
„Nevím, to mi řekni ty,” promluvil, ale pohled nespouštěl ze rtů. Nevěděla jsem, co si mám o tom všem myslet, ale snažila se na to přijít. Sklonila jsem hlavu a políbila ho.
Spojila jsem naše rty, jemně a váhavě, tak jak jsme to vlastně dodnes už několikrát dělali, ale tentokrát to bylo jiné. Cítila jsem vlnu vzrušení, která mě zachvátila a způsobovala ve mně výbuchy čehosi nepoznaného, nepřežití. Nabrala jsem odvahu a náš polibek jsem konečně prohloubila, spojili jsme jazyky a souhra našich těl na sebe nenechala dlouho čekat. Oli se mírně postavil tak, aby nepřerušil naše spojení a svým tělem mě zatlačil do jeho postele. Dokola nebylo slyšet nic, jen naše zrychlené dýchání, a i to probíhalo v dokonalé symfonii.
Opatrně přenesl váhu nad mé tělo a přerušil polibek, čímž mi dával možnost úniku. Ale chtěla jsem utéct? Jeho oči se vpíjeli do těch mých a hledali pochybnost, známky strachu, ale nesetkali se s ničím takovým, jen s odhodláním. Byl čas. Opravdu jsem si to právě v tuto chvíli uvědomila, že není cesty zpět a musela jsem se postavit svému strachu. Strachu z mužů a intimity. Oli mi přece neublíží. Dokazoval mi to už tolikrát a věděla jsem, že při mně potlačoval své problémy, svého démona. Příliš mu na mně záleželo, aby mi znovu nějak ublížil.
Přikývla jsem mu na souhlas a ten úsměv, kterým mě obdařil, byl náplastí na všechno. Jemnými polibky si razil cestu přes mou čelist, pokračoval přes krk a zdržel se o něco déle na klíční kosti. Když zapojil jazyk, neubránila jsem se hlasitému sténání, které naplnilo ticho pokoje. Snažila jsem se nezaostávat a na oplátku jsem já jeho jemně hladila po obnažených ramenou, zacházela jsem na pevný a vypracovaný záda a chtěla si vtěsnat do paměti každý kousek jeho těla.
Jeho putování mým tělem bylo neskutečné, každičký milimetr mé kůže obdařil novými a novými vzpomínkami, slízal mi z ní nehezké rány a vytvářel své vlastní otisky. Nebránila jsem se stonání, mé tělo se automaticky pod vahou toho jeho vlnilo a v klíně jsem pocítila sílu jeho vzrušení. Najednou se na mě přitlačil a rukou mi jemně stiskl prs, prošla mým tělem první vlna čehosi zvláštního. Soustředilo se to v podbřišku a ptalo si to víc a víc.
„Co to se mnou děláš, Em?” promluvil Olí chraplavým hlasem a pokračoval dál. “Toto ti dáme dole,” a prsty chytil lem trička s úmyslem ho svléknout. Po tričku následovaly tepláky a najednou jsem se pod ním ocitla jen ve spodním prádle.
Kousala jsem se do rtu, tak intenzivní pocity jsem necítila snad celé věky. Stihla jsem se ještě posadit a rukama jsem mu naznačila, aby si dal dolů kraťasy. Hlas mi vypověděl službu a nedokázala jsem nic rozumného ze sebe dostat. Pochopil, a když se postavil, aby si je dal dolů, vrátila jsem se zpět na okraj postele. Nohy jsem z ní spustila a rukou mu opatrně prošla po jeho pýše, která se jen těžko ukrývala v boxerkách. Do prdele, tohle se opravdu děje? Hladila jsem ho s pohledem upřeným do jeho přivřených očí a ani nevím jak, ale vešla jsem mu rukou pod tenkou látku a objala ho prsty.
„Kurva, Em, zpomal,” s obtížemi ze sebe vydoloval Olí a pro mě to bylo znamení, abych prostě pokračovala. Nikdy jsem nebyla taková odvážná, nevěřila jsem si, že v nějakém muži vyvolám tolik pocitů, ale stačil mi pohled na něj a věděla jsem, že jednám správně.
„Dost!” vykřikl po chvilce, kdy se mi odevzdal celý a pokojem se nesly hlasité vzdechy nás obou, protože ani mě to nenechávalo chladnou. Odstoupil ode mne, ale jen na vteřinu, kdy se hned vrátil s novým ohněm, novým zapálením a sáhl mi za záda, odepnul podprsenku a polibky přešel po holých ramenou. Zatlačil jemně, lehla jsem si a pozorně sledovala každý jeho pohyb. Stále stál nade mnou, prstem procházel po klíční kosti, přešel do středu a líně si značkoval území. Pěšinkou mezi prsy si to směřoval níže, až k lemu kalhotek.
„Olii!” zaprosila jsem.
„Teď už nepřestanu, Em. Jsi krásná, tak dokonalá. Och, proč jsem si tě jen odpíral? Jsi hotová bohyně, “nadále na mě promlouval tím jeho chraplavým hlasem plným touhy a já se začínala pomalu ale jistě třást touhou. Byla tak velká, že jsem jí už ani nedokázala odolávat.
Opatrně mě zbavil posledního kusu oděvu a zbožně na mě hleděl. Byla jsem objekt jeho touhy, možná jeho tajných snů, o čemž svědčila i jeho vztyčená pýcha. Neodolala jsem a ještě jednou jsem se ho dotkla, až sebou cukl.
„Bože, Em. Já to už nevydržím, ale chci, abys věděla, že si zasloužíš být zbožňovaná, milovaná a uctívaná. Slibuji, že se ti budu věnovat, ale nyní, … kurva, nyní se už nemůžu držet zpátky. ” přesunul se nade mě a spojil naše rty ve vášnivém polibku. Na bříšku jsem cítila, jak mě chce, jak po mně touží a já jsem mu to už nechtěla odpírat. “Vezmi si mě, jak jen chceš,” zašeptala jsem mu, když jsem oddělila naše oteklé rty.
„Nemusíš mi říkat dvakrát.” usmál se a rychlým pohybem vybral z nočního stolku čtverečkový obal. Sekundy ubíhaly a já se nedokázala přestat dívat na jeho vypracované tělo, silné ramena a krásnou tvář. Odhodlání ze mě nevyprchalo ani tehdy, když se mi naposled zahleděl do očí, dokud si mě vzal. To náhle vyplnění, pocit plnosti a teplo jeho těla nade mnou, se mnou zamávalo.
Oli chvilku počkal, dokud si na něj zvyknu a pak se začal hýbat. Zpočátku pomalu, smyslně a něžně, hleděl mi při tom do očí a kradl si polibky ze rtů, které vzdychaly jeho jméno. Později své tempo zrychlil a dlaněmi zkoumal každou část mého těla, na kterou dosáhl. Ve mně se sbíralo cosi, co jsem nedokázala ani slovy popsat. V hrdle mě pálilo, od tolika vzdychání, tělo mi zaléval pot, ale zároveň jsem byla posetá tisíci zimomriavok, v podbřišku narůstal tlak, který jsem chtěla ihned uvolnit. Stoupala jsem do výšin, na které mě dostával sebou Oli. Jeho pohyby byly tak intenzivní a silné, nebránila jsem se tomu.
„Em, poddej se mi. Vychutnej si to.” s posledním polibkem na rty jsem vybuchla. Zakřičela jsem jeho jméno do prázdna a nechala se unášet na vlnách neskutečného uvolnění. V těle se mi rozhořel ohňostroj, vybuchoval s takovou intenzitou, jakou jsem nikdy nepocítila. Podíval se mi do očí a sám mě následoval. V opojných křečích vyslovoval mé jméno jako modlitbu.
Prsty si procházím po pozůstatcích jeho zubů na mém těle a neštítí se jim. Vůbec mi nepřekážely. Byly důkazem toho, co se mezi námi odehrálo, na co jsem sice nebyla připravena, ale o to hezčí to bylo. Když mi stékala voda po těle, vzpomínala jsem nadále. Tak, jak mi slíbil, mě zbožňoval, miloval a uctíval ještě několikrát za ten večer. Nedokázala jsem to ani spočítat, ani si jen vzpomenout na to, kolikrát jsme si to včera užili. Sakra, vždyť já jsem taková nebyla, ale Oli ve mně probral tu ženu, která se už dlouho dral na povrch.
Pokřtili jsme spolu postel a později i koupelnu. Z nevinné sprchy se nakonec stala vzpomínka na celý život. Rukama mi obkresloval celé tělo, polibky si razil cestu napříč mými prsy a zkoumavými prsty se nořil do mě, čímž vyvolával další a další orgasmus. Z myšlenek na nádherný večer a noc mě vytrhl vyzvánějící mobil a tak jsem musela vypnout vodu a zabalená do ručníku jsem vyběhla do pokoje.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s