Azi – Temná vanilka: 4.príbeh


Korekcia:
Ilustrácia: pixabay
Song: River, Eminem ft. Ed Sheeran

Počula som ako sa pod jeho váhou prehla posteľ a on si ma silno pritiahol k svojmu horúcemu telu. Bol to určitý druh náklonnosti. Určitý druh našej tradície. Milovala som tieto noci. Noci, kedy som sa tvárila, že spím a on. On robil presne to čo sme obaja, po takej hádke, potrebovali. Prítomnosť jeden druhého. Viac, či menej som vnímala jeho dotyky na mojom tele. Jeho prsty behajúce po mojej nahej pokožke. Teplé pery na krku.
„Prepáč,“ pošepkal.
Samozrejme vedel, že nespím. Samozrejme vedel, že som tu pre neho. Vždy to tak bolo. Bolo jedno aká hádka to bola. Vážne, menej vážna a či len taká z nudy. Áno. Hádali sme sa často. Áno, hádali sme kruto, až príliš nevrlo a nervózne. Myslím, že keby sme nemali svoju tradíciu nikdy by sme tak dlho nevydržali. Nikdy by sme nedokázali skĺbiť tie obrovské rozdiely čo medzi nami boli. Nedokázali by sme sa dohodnúť v jednoduchých otázkach. Ale spájalo nás niečo oveľa viac. Niečo čomu som nikdy nedokázala pochopiť. Niečo čo ma privádzalo do tej vývrtky a čo ma nútilo sa upokojiť a ukojiť. On ma dokázal ukojiť. Otvorila som oči a pozrela mu do očí.
„Prečo?“
„To si myslíš len ty,“ povedal potichu a na pery mi vtlačil bozk, ktorý som ja prijala.
Rukou mi prešiel po bruchu až sa zastavil na leme pyžama, ktoré jednoducho podliezol a jemne sa ma dotkol. Zavzdychala pomedzi naše bozky a do ruky som chytila jeho.
„Potrebujem to. Chcem to.“
Potrebovala som ten rýchly, tvrdý, sebecký sex. Ten sex, ktorý nás zase zmieri. Ten sex, pri ktorom mu budem môcť ublížiť a jemu sa to bude páčiť. Sex, pri ktorom si to užijeme obaja. Žiadna dlhá predohra, žiadna romantické sračky. Len sex, sex, ktorý by mal urovnať určité naše rozdiely a dať nás znova na tú istú úroveň.
Prevalila som ho na chrbát a vyliezla som si na neho. Nebol prekvapený čakal to. Poznal to. Opatrne som si na neho sadla a posúvala sa hore a dole. Zrýchľovala a spomaľovala.
Niekto by nemusel pochopiť náš sex. Ale ten pocit bol úžasný. Celým telom sa prelievali emócie strachu, chtíču, vzrušenia a hnevu. Pridala som do pohybu.
„Ja,“ zapchala som mu ústa a druhou rukou som ho začala škrtiť.
Započula som chrčania. Ale bola som ako v tranze. Užívala som si každý jeden pohyb. Každý jeden pohyb dopredu. Silný náraz. Chytil ma za vlasy a potiahol dozadu. Zahla som hlavu a vzrušila sa ešte viac, keď druhou rukou mi prešiel medzi nohy a začal mi masírovať klitoris. Silnejšie, tvrdšie, náhlivejšie. Samozrejme, že to bolelo. Samozrejme, že som cítila bolesť. Ale cez bolesť som uvoľňovala hnev, vzrušenie, ktoré ma priam oslepovalo.
Obaja sme prerývane dýchali a mne po tele vyskočili zimomriavky. Bola to jedna z tých horších hádok, a toto bol jediný dôvod prečo som to dovolila. Prečo sme spolu. Znova silno prirazil a ja som sa otriasla.
„Milujem to. Milujem, keď sa ma takto dotýkaš,“ zašepkala som a on si ma stiahol na jeho hruď.
Dýchala som tú koreninový mužnú vôňu. Do nosa som nasávala tú vôňu a nechala sa ňou pohltiť. Nechala som sa unášať rozkošou, pokušením, láskou.
„Vytrtkám z teba dušu za to popoludnie,“ povedal a prehodil ma na posteľ na chrbát.
Znova do mňa vošiel a niekoľkokrát rýchlo a silno prirazil. Jednou rukou sa hral s klitorisom, druhou rukou pripravoval zadok.
„To nemyslíš vážne,“ povedala som pomedzi vzdychy.
Zvýskla som, keď do mňa vopchal prst.
„Toto,“ zašepkala som a otvorila som oči.
„Mám prestať?“
Pokývala som hlavou, „pokračuj, pretiahni ma.“
Usmial sa. Stále ma pripravoval. Nevydržala som to a vyvrcholila som. Moje nohy si položil na plecia a silno mi ho vrazil do zadku. Zachripela som a silno zavzdychala. Telom mi prešla vlna neznámeho citu, ktorý za sebou nechával zimomriavky. A on neprestával. Narážal do mňa. Ja som mala úplne čistú a pokojnú myseľ. Nechala som sa unášať na vlne rozkoše. Nech si povie kto chce čo chce nedokázala som sa toho nabažiť. Chcela som viac. Cítila som ako sa spravil do mňa a vyšiel.
Prešla som do kúpeľne očistila sa a vrátila sa späť do postele. To bol celé. Ukojená, upokojená a unavená. príjemne unavená. Odvrátila som sa od neho a cez rameno som mu povedala posledné dve slová, „dobrú noc,“ a na oči mi padla tma.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s