Zopár kníh z vydavateľstva Art Floyd


Korekcia:
Ilustrácia: vydavateľstvo Art Floyd

Myslím, že sa budem snažiť napísať aj niečo o nových knihách, ktoré vydáva vydavateľstvo Art Floyd ide o malé vydavateľstvo, ale s bohatou ponukou. V tomto článku začneme knihami, ktoré mám doma a aj som ich naposledy držala v rukách.

1. Placebo On – Baja Dolce

Knihu som čítala ešte keď bola na internete. Ide o prvú knihu z trilógie a hneď ma zaujala. Mňa ako neromantickú dušu chytila a vtiahla do svojho deja. Kde sa kombinuje láska a nenávisť. Kde hlavná hrdinka musí poraziť svojich démonov. Každá kniha Vás niečím chytí. Baja dokonale opisuje pocity postáv. Svojimi opismi Vás vťahuje do knihy, do deja a Vy po pár stranách zistíte, že potrebujete viac. Potrebujete vedieť ako to skončí. Je to kniha, ktorá patrí do každej domácej knižnice.
Link:
https://www.martinus.sk/?uItem=449311
https://www.vydaf.sk/placebo-on/

 

2. Libertas : Vzorec času– Oliver Hunt

 

Alternatívna realita. Moderné technológie. Súboj. Tajná vojna. Všetko toto nájdete v prvej časti z trilógie Libertas. Možno pre niektorých ľudí bude kniha náročná. Tak ako pre mňa, ale aj tak Vás chytí a nepustí. Vždy máte chuť čítať ďalej a ďalej. Jedinou nevýhodou knihy je, že na pokračovanie si musíme počkať 

Link:
https://www.martinus.sk/?uItem=449313
https://www.vydaf.sk/vzorec-casu/

 

 

3. Zvrátené mesto – Jakub Mičši

 

Tak táto kniha je presne pre mňa. Autor núti čitateľa rozmýšľať a nie len vtedy, keď ju číta. Rozmýšľate nad knihou, aj keď ju nedržíte v rukách. A predsa o to ide. Túto knihu odporúčam ľuďom, ktorý majú radi temnejšie príbehy, ktoré sa neustále odohrávajú aj okolo nás. Možno to ani nevnímate, ale je to tak. Dúfam, že autor čoskoro príde s novým nápadom na knihu. A čoskoro sa dočkám nového prírastku do knižnice. Dej sa odohráva na Slovensku.

Link
https://www.martinus.sk/?uItem=278849
https://www.vydaf.sk/zvratene-mesto/

 

 

Viac kníh nájdete na tejto stránke:
https://www.vydaf.sk/vydane-knihy/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s