Nipponfest a Hangukon – ako sme sa mali


Zdravím všetkých,

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Cez víkend ste nás mohli vidieť na japonskom festivale Nipponfest a Hangukon, kde sme mali rozložené náš malý “stánok”, ktorý obsahoval niektoré čísla Abdonu (časopis, ktorý nad nami drží ochranné krídla). Spoločnú hru Chakakeb, ktorá bola vytvorená tímom Abdon a AP a ktorá je na svete už jeden rok. Týmto smerom by som jej rada zablahoželala nech ešte dlho slúži.
AK by ste mali záujem si zahrať aj Vy jedinečnú hru Chakakeb sledujte FB stránku Abdonu a na najbližšom festivale nás môžete navštíviť a zahrať si ju. Budeme radi.

Festival bol pre mňa plný zaujímavosti, aj keď nie som úplný fanda japonskej kultúry. Ale program bol bohatú, ľudia príjemný a zábavný. Nečakala som až toľko ľudí, toľko rozmanitosti. Bolo to niečo neuveriteľné. A aj keď sme tam boli pracovne mal isme dosť času na pozretie si programu, či obzeranie ostatných pultov, či stánkov.
Teší ma, že som sa tohto úžasného festivalu mohla zúčastniť.

Aj keď som musela vstávať veľmi skoro neľutujem to. Pretože aj v tomto nepríjemnom vstavaní bolo niečo pozitívne. Teplé raňajky v Mcdonalde a neuveriteľná zábava na festivale.

PS: odporúčam. Každý si v tom nájde to svoje.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s