Šťastný Nový rok


Ahojte,

a zase je to tu. Zase sa bude všetko diať odznova. Znova január, znova február a tak ďalej.
Človek pri konci roka zhodnocuje, čo všetko dokázal počas roka a čo by rád zmenil a väčšina ľudí si dáva predsavzatia, ktoré sa väčšinou nesplnia. 🙂
Ja som tento rok, ani neviem ako začala popravde. Už toľkokrát som si povedala ďalší rok bude iný, ďalší rok niečo dokážem. Neviem, či sa mi to podarilo tento rok. Keď sa teraz obzriem späť rozmýšľam, že to také to bolo?

Áno, projekt AP vydržal do ďalších Vianoc. Projektu sa darí, stále žije a dýcha. Stále tu máme naše verné tváre, ako je Christie, alebo nové tváre, ktoré pomáhajú vedenie ako L.M. za čo im ďakujem.
Naše korektorky si tiež zaslúžia obdiv, aj keď majú svoje povinnosti sú schopné nájsť si čas na kontrolu a opravu diel. Aj Vám týmto pádom ďakujem. Ste úžasné, vlastne, teraz keď tak píšem celý projekt je úžasný. 🙂 Som nesmierna rada, že celý rok som sa mu venovala, že som mohla spoznať ľudí. Prečítať si kopu nových príbehov, poviedok,ktoré boli neuveriteľné.

Vďaka nášmu vedeniu a časopisu Abdon sme vytvorili hru Chakakeb, ktorá bola prezentovaná na niektorých sci-fi, fantasy alebo japonských festivaloch. Hra je síce len na prezentáciu časopisu, ale je to pre mňa obrovská skúsenosť. A projekt AP bol veľkým prínosom pre tvorbu hru. Naše logo sa nachádza na danej hre. Som neskutočne hrdá, že sme to dokázali.

Dokonca, naša stálica Christie Doctor – vydala knihu. Samozrejme, je to Stratiť, no vyhrať. A aj projekt AP je v knihe spomenutý v ďakovnej reči. Ďalší úspech. Teraz na stránke uverejňujeme jej spin offy k tejto knižke. Nenechajte si ich ujsť. a pokiaľ by ste mali záujem o knihu môžete si ju objednať tu, kde máte možnosť objednania si aj iných titulov.

Toľko k minulému roku. Stalo sa síce toho ešte viac. Ale toto sú kroky, ktorých bol projekt AP súčasťou. Má to zmysel. A vždy to bude mať zmysel.

A čo budúci rok?
Snáď ďalšia hra. Snáď sa ozvú ďalší a ďalší ľudia, ktorí budú tvoriť, ktorí budú chcieť čítať niečo nové. A snáď sa tu objaví aj ďalší adept na knižku. Som natešená na Nový rok a vy?

Vaša AZI

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s