Oznam č.1


Hello,

a tak je to tu. Môj prvý oznam.
V podstate nemám toho veľa na oznámenie, čo je komické :). Ale k veci.

Narodeniny, áno AP oslavovalo svoje druhé narodeniny.
Touto cestou by som mu popriala všetko najlepšie. Tento rok bol síce slabší ako minulý. Ale ja verím, že jeho sláva ešte len stúpne. Vyššie a vyššie až k nebesám. No dobre, nebudem preháňať.
Projekt je miestom kde by mali byť duše umelcov (grafici, fotografi, ilustrátori, čitatelia, spisovatelia). Všetci, ktorých zaujíma niečo nové, niečo špeciálne. Tak ako tu. Projekt vydržal dva dlhé roky i keď ubehli ako voda. Ale ja verím, že ešte dlho vydrží. V momentálnej dobe máme toho málo. Málo spisovateľov sa nehlási, niektorí majú veľa práce, iní sú na dovolenke. Čomu rozumiem. Ja som si tento rok dovolenku nechala na neskorší termín a úprimne začínam to ľutovať. Som unavenejšia, zničenejšia. A na moje prekvapenie dospievanie, nie omyl. Dospelosť nie je taká krásna ako som si to predstavovala. A prídu aj horšie časy :D. Cítim, že tak ako AP prechádza ťažkým rokom, tak aj ja.
Ale to už sem nepatrí.

Ešte raz všetko najlepšie k narodeninám 🙂

1 Comment

  1. Nuž, pekne ste sa vyvinuli. Len tak som sa dostal k svojmu dielu (ja bájny zakladateľ tejto stránky) a pozerám, že lepšie by som to neurobil ani ja. Nakoniec ma potešilo, že keď som zadal mail do komentáru, nahodilo mi adminovský nick 😀 Poslednú dobu mám nejaké nostalgické nálady 😀
    No a nakoniec prajem veľa štastia 😛

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s